Accés directe als continguts

Ajuntament de Callús

Data i hora oficials:23:09 | 19/05/2019

Foto web
Portada > Actualitat > Agenda

Agenda

  1. 01feb
    Inici d'assaig de cançons de Caramelles
    Dia i hora: divendres 01/02/2019 a les 22:00
    Organitza: Caramelles Grans de Callús
  2. 02feb
    Futbol infantil A: Solsona B-Callús
    Dia i hora: dissabte 02/02/2019 a les 9:30
    Organitza: CF Callús
  3. 02feb
    Futbol Aleví A: Callús- Guardiolenca
    Dia i hora: dissabte 02/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  4. 02feb
    Futbol Prebenjamí: Santpedor-Callús
    Dia i hora: dissabte 02/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  5. 02feb
    Futbol Benjamí B: Callús- Joanenc F
    Dia i hora: dissabte 02/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  6. 02feb
    Futbol Cadet: Callús-Gironella
    Dia i hora: dissabte 02/02/2019 a les 12:45
    Organitza: CF Callús
  7. 02feb
    Futbol Veterans: Cal Rosal- Callús
    Dia i hora: dissabte 02/02/2019 a les 16:00
    Organitza: CF Callús
  8. 03feb
    Inici assaig balls Caramelles
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019
    Organitza: Caramelles Grans de Callús
  9. 03feb
    20a Jornada de la Lliga de Petanca
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019
    Organitza: Club Petanca Esport Callús i Club Petanca Cortès
  10. 03feb
    Futbol Aleví B: Guardiolenca B- Callús
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  11. 03feb
    Futbol Infantil B: Callús-Castellnou
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019 a les 10:30
    Organitza: CF Callús
  12. 03feb
    Futbol Benjamí A: Pirinaica B-Callús
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  13. 03feb
    Futbol Primer Equip: Callús-Sallent B
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019 a les 12:30
    Organitza: CF Callús
  14. 03feb
    Futbol Juvenil: Callús-Sallent C
    Dia i hora: diumenge 03/02/2019 a les 16:30
    Organitza: CF Callús
  15. 05feb
    Inici assaig de bastons Caramelles
    Dia i hora: dimarts 05/02/2019
    Organitza: Caramelles Grans de Callús
  16. 09feb
    Futbol Aleví B: Artés C-Callús
    Dia i hora: dissabte 09/02/2019 a les 11:00
    Organitza: CF Callús
  17. 09feb
    Futbol Benjamí B: Callús-Artés B
    Dia i hora: dissabte 09/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  18. 09feb
    Futbol Benjamí A: Castellbell-Callús
    Dia i hora: dissabte 09/02/2019 a les 12:00
    Organitza: CF Callús
  19. 09feb
    Futbol Infantil A: Callús-Berga B
    Dia i hora: dissabte 09/02/2019 a les 12:45
    Organitza: CF Callús
  20. 09feb
    Futbol Cadet: Callús-Solsona
    Dia i hora: dissabte 09/02/2019 a les 16:00
    Organitza: CF Callús
  21. 09feb
    Futbol Infantil B; Manresa E-Callús
    Dia i hora: dissabte 09/02/2019 a les 18:45
    Organitza: CF Callús
  22. 10feb
    21a Jornada de la Lliga de Petanca
    Dia i hora: diumenge 10/02/2019
    Organitza: Club Petanca Esport Callús i Club Petanca Cortès
  23. 10feb
    Presentació i assemblea de la Fira de les Filadores
    Dia i hora: diumenge 10/02/2019 a les 11:30
    Organitza: Ajuntament de Callús amb la col·laboració de les entitats i comerciants de Callús
  24. 10feb
    Sala Piano
    Dia i hora: diumenge 10/02/2019 a les 12:00
    Organitza: Escola Municipal de Música de Callús
  25. 10feb
    Futbol Primer Equip: Joanenc B-Callús
    Dia i hora: diumenge 10/02/2019 a les 17:15
    Organitza: CF Callús
  26. 11feb
    Xerrada "El testament vital"
    Dia i hora: dilluns 11/02/2019 a les 17:15
    Lloc: Sala d'actes
    Organitza: Col·lectiu de dones de Callús
  27. 11feb
    Futbol Juvenil: Callús-Navàs B
    Dia i hora: dilluns 11/02/2019 a les 20:30
    Organitza: CF Callús
  28. 13feb
    Futbol Aleví A: Fruitosenc B- Callús
    Dia i hora: dimecres 13/02/2019 a les 19:00
  29. 16feb
    Futbol Aleví B: Callús-Manresa G
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  30. 16feb
    Futbol Benjamí B: Cardona B-Callús
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  31. 16feb
    Futbol Benjamí A: Callús-Solsona B
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  32. 16feb
    Futbol Infantil A: Alt Berguedà- Callús
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 12:00
    Organitza: CF Callús
  33. 16feb
    Futbol Prebenjamí: Callús- La Flama
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 12:45
    Organitza: CF Callús
  34. 16feb
    Futbol Aleví A: Cardona B-Callús
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 12:45
    Organitza: CF Callús
  35. 16feb
    Futbol Juvenil: Castellbell- Callús
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 16:00
    Organitza: CF Callús
  36. 16feb
    Futbol Veterans: La Coromina-Callús
    Dia i hora: dissabte 16/02/2019 a les 18:00
    Organitza: CF Callús
  37. 17feb
    22a Jornada de la Lliga de Petanca
    Dia i hora: diumenge 17/02/2019
    Organitza: Club Petanca Esport Callús- Club Petanca Cortès
  38. 17feb
    Futbol Infantil B: Callús-Balconada
    Dia i hora: diumenge 17/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  39. 17feb
    Inici dels assajos Caramelles Petits
    Dia i hora: diumenge 17/02/2019 a les 10:00
    Organitza: Caramelles Petits Callús
  40. 17feb
    Futbol Primer Equip: Callús-Sant Julià de V. B
    Dia i hora: diumenge 17/02/2019 a les 12:00
    Organitza: CF Callús
  41. 17feb
    Futbol Cadet: Sallent B- Callús
    Dia i hora: diumenge 17/02/2019 a les 12:00
    Organitza: CF Callús
  42. 20feb
    Futbol Aleví A: Fruitosenc B-Callús
    Dia i hora: dimecres 20/02/2019 a les 19:00
    Organitza: CF Callús
  43. 20feb
    Preplè
    Dia i hora: dimecres 20/02/2019 a les 20:00
    Lloc: Sala d'actes
  44. 23feb
    Futbol Aleví A: Callús- Manresa F
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  45. 23feb
    Futbol Benjamí B: Callús- Guardiolenca B
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  46. 23feb
    Futbol Benjamí A: Manresa F-Callús
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 11:30
    Organitza: CF Callús
  47. 23feb
    Futbol Aleví B: Cardona C- Callús
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 11:45
    Organitza: CF Callús
  48. 23feb
    Futbol Infantil A: Callús-Navàs
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 12:00
    Organitza: CF Callús
  49. 23feb
    Futbol Infantil B: Guardiolenca-Callús
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 12:30
    Organitza: CF Callús
  50. 23feb
    Futbol Prebenjamí: Callús-Guardiolenca
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 12:45
    Organitza: CF Callús
  51. 23feb
    Carnestoltes 2019
    Dia i hora: dissabte 23/02/2019 a les 15:30
    Organitza: AMPA Escola Joventut
  52. 24feb
    23a Jornada de la Lliga de Petanca
    Dia i hora: diumenge 24/02/2019
    Organitza: Club Petanca Esport Callús- Club Petanca Cortès
  53. 24feb
    Futbol Callús: Veterans-Castellet
    Dia i hora: diumenge 24/02/2019 a les 10:00
    Organitza: CF Callús
  54. 24feb
    Futbol Cadet: Callús-Berga B
    Dia i hora: diumenge 24/02/2019 a les 16:00
    Organitza: CF Callús
  55. 24feb
    Futbol Primer Equip: Monistrolenca-Callús
    Dia i hora: diumenge 24/02/2019 a les 16:00
    Organitza: CF Callús
  56. 27feb
    Ple
    Dia i hora: dimecres 27/02/2019 a les 20:00
    Lloc: Sala d'actes
Darrera actualització d’aquest contingut: 08/05/2019 a les 11:09h
Ajuntament de Callús

Ajuntament de Callús

Pl. Major, 1. 08262 Callús

Telèfon: 936 930 000 - Fax: 938 360 301 - a/e: (Necessites javascript per veure aquest correu-e)

Web: www.callus.cat

NIF: P0803700D

Amb la col·laboració de:

Diputació de Barcelona